گام اول

گام نخست برای کار در اینترنت داشتن یک حساب اینترنتی است . سایتهای متعددی در اینترنت این خدمات را ارائه می کنند که بسته به اینکه دارای اعتبار بالایی باشند و یا به ایرانیان خدمات بدهند می تواند مورد انتخاب قرار گیرد. در ضمن اینگونه سایت ها بایستی دارای خدمات تبدیل ارز در ایران را داشته باشند تا شما بتوانید درآمد خود را به ریال دریافت کنید.
با توجه به اینکه سایتهایی زیادی در این زمینه وجود دارد و انتخاب را سخت می کند بنده سایتی را که خودم با آن کار میکنم و به آن اعنماد دارم به  شما معرفی می کنم.


حساب اینترنتی

سایت پرفکت مانی یکی از سایت های ارائه دهنده ارزی است شما با افتتاح حساب در این سایت می توانید در سایتهای کسب درآمد به کسب درآمد بپردازید و درآمد خود را به این حساب انتقال داده و در ایران مبلغ ریالی آن را از طریق سایتهایی که معرفی خواهم کرد دریافت کنید. 


افتتاح حساب پرفکت مانی 

ثبت نام در این سایت مشابه سایر سایت هاست و شما با کمی دقت به راحتی می توانید یک حساب اینترنتی برای خود ایجاد کنید.

لینک ثبت نام در سایت پرفکت مانی 

شارژ حساب پرفکت مانی

شما می توانید با مراجعه به سایت های خرید ارزهای خارجی اقدام به شارژ حساب خود کنید. یکی از این سایتها که خود بنده از آن خرید می کنم و پشتیبانی خوبی هم دارد سایت www.exchanging.ir  می باشد. شما ابتدا در سایت عضو شده و سپس اقدام به خرید می کنید توجه داشته باشید که شما بایستی ابتدا در پرفکت مانی افتتاح حساب کرده باشید و شماره حساب خود را به سایتی که برای شارژ ثبت نام می کنید ارائه دهید.

لینک سایت برای خرید ارزهای خارجی


نکات مهم

  • شما برای خرید در اینترنت نیازمند داشتن رمز اینترنتی و رمز دوم بانک مرجع خود هستید.
  • برای فعال سازی حساب نیازمند داشتن ایمیل هستید.
  • حساب پرفکت مانی شما به صورت حساب یورو - دلار - طلا می باشد که شما برای خرید و شارژ شماره حساب دلاری خود را که معمولا شبیه این شماره است U123456  به سایت های کسب درآمد معرفی می کنید.
  • همیشه برای افزایش امنیت از صفحه کلید امنیتی برای ورود به سایت استفاده کنید.

گام دوم :

سرمایه گذاری در سایت های پیشنهاد شده ما

کلیک کنید


مطالب مرتبط :